DLA ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH

LETNIA SZKOŁA ARTYSTYCZNA
WARSZTATY POLSKICH TAŃCÓW LUDOWYCH I NARODOWYCH
DLA ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH
10-18 LIPIEC 2020 roku

 

Warsztaty Polskich Tańców Ludowych i Narodowych dla zespołów artystycznych skierowane są dla zespołów folklorystycznych – dziecięcych, młodzieżowych i studenckich, działających na terenie Polski. W szczególny sposób zapraszamy zespoły polonijne, które w okresie letnim biorą udział w festiwalach i przeglądach folklorystycznych, organizowanych w Polsce.

Celem spotkań w Koszęcinie jest promocja polskiej kultury i tożsamości narodowej wśród dzieci i młodzieży, na stałe mieszkających w różnych zakątkach świata oraz doskonalenie umiejętności technicznych w zakresie tańców ludowych i narodowych. Zajęcia prowadzone są pod okiem uznanych fachowców tej dziedziny sztuki z różnych regionów Polski. Program warsztatów będzie skomponowany z uwzględnieniem zainteresowań każdego zespołu, po konsultacjach z ich kierownictwem.

Warsztaty odbywają się w salach dydaktycznych i baletowych na terenie kompleksu pałacowo-parkowego, w siedzibie Zespołu „Śląsk”. Twórczej atmosferze aktywnej pracy sprzyjają walory przyrody i piękno neoklasycystycznego, zrewitalizowanego pałacu, usytuowanego malowniczo w parku w stylu angielskim. Zespół pałacowo-parkowy dysponuje bogatym zapleczem gastronomicznym.

Kalkulacja za warsztaty jest indywidualnie dostosowana do potrzeb każdego zespołu przyjeżdżającego na warsztaty.

 

Kontakt:
Śląskie Centrum Edukacji Regionalnej
tel.: +48 34 310 64 03, fax: +48 34 310 64 16
e-mail: centrum.edukacji@zespolslask.pl

 

Scroll to Top